Vyhledávání facebook Školní program iCanteen Škola online

Sportovní soutěže v listopadu

Florbal dívky - okresní kolo

V pátek 24. 11. se žákyně 6. a 7. ročníků zúčastnily okresního kola ve florbale v Jaroměřicích nad Rokytnou. Po třech výhrách, jedné remíze a jedné nešťastné prohře skončily na krásném 2. místě.

Družstvo děvčat hrálo ve složení Gábina Marečková, Veronika Kvapilová, Natálie Bendová, Bára Jedličková, Natálie Boráňová, Tereza Salačová, Eliška Dvořáková, Taťána Škáralová.

Na počátku dalšího týdne se stejné soutěže zúčastnily také žákyně 8. a 9. tříd. Ty přivezly pohár a zlaté medaile. Tímto vítězstvím si zajistily postup na krajské kolo ve Světlé nad Sázavou. Přejeme hodně sportovního štěstíčka.

Starší žákyně hrají ve složení: Ema Buličková, Stela Okošová, Eliška Černá, Lucie Čurdová, Adéla Komendová, Eliška Striežencová, Vanesa Raabová, Markéta Kovářová, Adéla Vydrová.

Plavání

Ve středu 29. 11. byli žáci a žákyně 4. a 5. tříd na plaveckých závodech na základní škole Havlíčkova.

Jakub Křivánek z 5. B byl nejúspěšnější jednotlivec. V plaveckém způsobu prsa získal 1. místo.

Družstvo ve složení Matyáš Nekula, Tomáš Drexler, Jakub Kovář, Bára Mičková, Laura Lindušková, Andrea Zyblikiewiczová si vyplavali 3. místo ve štafetě.

Během závodů proběhla i soutěž družstev v lovení kroužků na čas, kde družstvo z 5. tříd obsadilo také 3. místo. Byli to : Matěj Svoboda, Jakub Křivánek, Tomáš Kremláček, Sofie Kosová, Kateřina Jordánová, Daniel Sláma.

Gratulujeme a děkujeme žákům za vzornou reprezentaci školy a chválíme je za velmi slušné chování a respektování bezpečnosti v areálu bazénu.

Fotky z obou soutěží jsou vloženy ve fotogalerii - Sportovní soutěže.