Vyhledávání facebook youtube iCanteen Škola online

Sportovní červen

3. 6. 2022 se naši žáci a žákyně 2. stupně zúčastnili turnaje ve velkém fotbale v Želetavě. Po vyrovnaných výkonech  skončili na 3.místě a odvezli si domů pohár a fotbalový míč.

Reprezentovali nás: Okoš Jáchym, Okošová Stela, Dubský Ondřej, Holík Jiří, Kovář Matěj, Nix Jakub, Kašík Tomáš, Rumíšek Lukáš, Šplíchal Ondřej a Lukáš, Pikart Jan, Kabelka Matěj.

18. 6. malí fotbalisté SK Moravské Budějovice zvítězili ve velkém mezinárodním turnaji. Mezi 16 týmy předváděli výborné výkony. Měli radost z každého vstřeleného gólu i vítězného utkání. Suverénně vyhráli základní skupinu a ve finálové skupině, většinou proti větším a fyzicky vyspělejším klukům, hráli výborně.

Naši školu reprezentovali: Kryštof Drexler (5. A), Dan Horký (4. B), Vilém Růžička (4. B), Matěj Šrámek (4. B), Tadeáš Horecký (4. A), Matěj Plichta (3. A), Šimon Olejník (2. A) a trenér Mgr. Pavel Šplíchal.