Vyhledávání facebook Školní program iCanteen Škola online

Pavel Bartoš – nejlepší mladší přespolní běžec na okrese

V říjnu 2019 se konalo okresní kolo přespolního běhu v Budišově.

Naši školu reprezentovali žáci 2. stupně. V nabité konkurenci si nevedli vůbec špatně.

Za naši školu běžela v  kategorii mladšího žactva tato děvčata: Julie Šafránková, Nela Tomšíková, Lucie Holíková, Karolína Šimková a Anežka Kabelková (vybojovala krásné 12. místo). Celkově mladší děvčata skončila na 8. místě.

Mladší žáci startovali ve složení: Adam Hrdlička, Matěj Kabelka, David Neshyba, Jan Trojan (doběhl na 12. místě). Nejlepším běžcem této kategorie se stal Pavel Bartoš, byl prostě 1. Chlapci mezi ostatními školami skončili na 6. místě.

Kategorie starších děvčat – Barbora Bartošová, Julie Veselá, Kateřina Šimková, Kristýna Růžičková a Elena Jarošová (15. místo). Celkově děvčata obsadila 11. místo.

Starší hoši (Jaroslav Říha, Matěj Kotlár, Radim Kanaval, Martin Havelka a Jan Hanák (3. místo) skončili na 7. místě.

Děkujeme všem za reprezentaci, spolupráci v týmu, vzájemnou podporu a za vzorné chování v neznámém prostředí.